KONST / Litografier / Färglitografi 13027005
nr 1302 7005
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholms Stadion. Signerad, numrerad 5/100. Motivet: 42x58cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:39:23
700 kr
1.000 kr
2.000 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas